Atrakcyjne rabaty na rozwiązania Fortinet Wi-Fi ........................................................................................................................................

Wiadomość możesz przeczytać w przeglądarce.

Fortinet W-Fi - promocja

     
 

Urządzenia Fortinet z obszaru bezpiecznego dostępu, to także specjalizowane rozwiązania, którymi można zarządzać za pomocą dedykowanego kontrolera Wireless LAN Controller (WLC). Dzięki rozwiązaniom z tej serii zapewnisz najlepsze warunki dostępu w trudnych warunkach. Punkty dostępowe WIFI6 pozwolą budować nowoczesne przestrzenie z najlepszą wydajnością dla użytkownika.

PROMOCJA:

35% rabatu na wszystkie urządzenia i rozwiązania wirtualne (kat. A, B i E)

15% rabatu na licencje (kategoria C)

Promocja obowiązuje dla linii produktowych:

 
     
 

FortiPresence

(np. FC-10-WMSC1-190-02-12)
od 20 EUR

 

FortiPresence pozwala na zbieranie danych analitycznych, profilowanie i badanie wpływu przestrzeni na zachowanie się użytkowników znajdujących się na objętym siecią WIFI obszarze. Dostarcza gotowe narzędzia do analizy przemieszczania się klientów w centrach handlowych, umożliwia lokalizowanie i śledzenie mobilnych urządzeń medycznych czy pacjentów placówek ZOZ.

     

FAP-U

(np. FAP-U221E)
od 293 EUR

  FortiAP-U (FAP-U) to linia punktów dostępowych sieci bezprzewodowej dedykowana do współpracy z kontrolerem sieci WLC. Wspiera innowacyjną technologię Virtual Cell dla WIFI5 w celu lepszego zarządzania pasmem i przełączaniem urządzeń starszego typu.
     

WLC

(np. FWC-50D)
od 842 EUR

  Wireless LAN Controller (WLC) dostarcza opatentowane technologie w tym wirtualnej komórki (Virtual Cell), które znacznie poszerza pojemność sieci WIFI oraz zdolność wydajnego przemieszczania się urządzeń. Kontrolery nie wymagają dodatkowych licencji na podłączane punkty AP.
     

WLM

(np. FWM-100D)
od 2600 EUR

  Wireless LAN Manager (WLM) umożliwia centralne zarządzanie kontrolerami, agregację i przechowywanie dziennika zdarzeń dla wszystkich sieci bezprzewodowych. Zapewnia raportowanie, filtrowanie aplikacji, testowanie i analizę spektrum w celu identyfikacji i usuwania źródeł nieprawidłowego funkcjonowania WIFI.
     

FortiConnect

(np. IDM-VMWARE)
od 1297 EUR

  FortiConnect to kompleksowy system zarządzania dostępem do sieci wspierający strategię BYOD. Zapewnia konfigurowalny portal dostępowy pozwalający na zarządzaniem dostępem stałym i czasowym - dla pracowników i gości. Wspiera RSSO, integrację z Chmurowymi rozwiązaniami katalogowymi w tym GSuite directory czy uwierzytelnianie z Facebook.
 
     
 

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku.

 
     
 

Masz pytania?
Napisz na adres: artur.madejski@veracomp.pl

 
line


Veracomp.pl


|


Webinary

Twoja subskrypcja

Chcesz zmienić ustawienia lub zrezygnować z subskrypcji?
Kliknij tutaj.

Wiadomość wysłana przez Veracomp SA z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiłej 61 (kod 30-390), zarejestrowaną pod numerem KRS 96070 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy - Rejestrowy, NIP 677-20-64-405, BDO 000013223, kapitał zakładowy 4 456 269,00 zł.

Facebook Veracomp LinkedIn Veracomp YouTube Veracomp Instagram Veracomp

www.veracomp.pl